Dotazy a komentáře

18 komentářů u „Dotazy a komentáře“

 1. Dobrý den. Dozvěděla jsem se od kolegyně, že některé akce nebyly zrušeny. Existuje někde seznam? Děkuji za odpověď. Kotková

  Odpovědět
  • Dobrý den. Komise ČMOS nedoporučila vedoucím realizovat základny, ale dala volnost každé organizaci zvážit konání základny. Doporučuji kontaktovat příslušného vedoucího nebo navštívit web odborového svazu.

   Odpovědět
  • Dobrý den. Komise ČMOS nedoporučila vedoucím realizovat základny, ale dala volnost každé organizaci zvážit konání základen v této zvláštní době. Doporučuji kontaktovat příslušného vedoucího nebo organizaci.

   Odpovědět
 2. Posielame krásny pozdrav zo Slovenska – Brezová pod Bradlom – a želáme všetko dobré do roku 2020. Radi by sme sa dozvedeli, či sa predbežne môžeme prihlásiť do novej základne Brno je zlatá loď. Držíme palce, aby sa otvorenie tejto základne zdarne podarilo. PS: radi spomíname na vlaňajší EXOD v Boskoviciach. S prianím pevného zdravia a úspechov pozdravujú Mária a Dušan.

  Odpovědět
 3. Dobrý den, jsem přihlášená na slovenský exod,, Komárno a okolí,,/4.7-11.7.2019/a dosud nepřišly pokyny na zaplacení atp.Na dotazy organizátor neodpovídá a termín se blíží.Co mám podniknout?
  Díky za odpověď.Jana Baldová

  Odpovědět
  • Dobrý den. Podle pravidel má organizátor zaslat pokyny nejpozději 14 dní před nástupem. Což ve Vašem případě je někdy kolem 20 6.2019. Co se týká platby, konkrétně u Komárna. Vedoucí předpokládá,že účastníci z ČR hradí poplatek v € při příjezdu. Admin

   Odpovědět
 4. Dobrý den,jsem že střední školy v Českých Budějovicích, jsem poprvé na tomto serveru…a neznám jak postupovat…prosím po výběru určitého zájezdu se na tu základnu co je uvedena musím dopravit sama? Nebo jsou nějaká místa po trase?třeba na Slovensko?či Moravu? … děkuji za odpověď

  Odpovědět
  • Dobrý den. Pokud máte vybráno, je u každé základny na konci uveden kontakt na vedoucího akce. Zavolejte mu nebo napište, zda jsou ještě volná místa. Potom se s vedoucím dohodnete na dalším postupu.

   Odpovědět
  • Dobrý den. Na jednotlivé základny se lze přihlašovat průběžně až do plného obsazení. Doporučujeme nejdříve kontaktovat vedoucího základny, rezervovat si místa a potom ihned poslat přihlášky.

   Odpovědět
  • Dobrý den. Čekáme na schválení základen komisí OZ Slovenska. Pak teprve je můžeme na našich webových stránkách zveřejnit.

   Odpovědět

Napsat komentář